medical

Sağlık sektörüne özel ajans hizmetleri

Bir medikal sağlık kuruluşunun hangi mevzuatlara dikkat etmesi gerektiğinden, rakiplerin hangi alanlarda ne gibi stratejiler izlediğine kadar çok geniş bir çerçevede sağlık sektörünün dinamiklerini biliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Bu sayede sizi mecra ayırt etmeden doğru zamanda ve doğru şekilde konumlandıracak projeler ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Medikal iletişim çalışmalarımız ile tüm kurum uyarı, ikaz ve yönlendirme tabelaları, afiş ve broşürlükler, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve reklam yönetimi faaliyetleri dahil her türlü ihtiyacınıza yönelik kalıcı çözümler sunuyoruz.

Neler yapıyoruz?

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya hesaplarınızı doğru iletişim kurguları tasarlayarak yönetiyoruz. Ayrıca 7 gün 24 saat tüm yorum ve bildirimlerin moderasyonunu sağlıyoruz.

Afiş ve Broşürler
Tüm kurum içi afiş, broşür ve katalog ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılıyoruz. Tasarımdan baskıya kadar tüm süreci üstleniyoruz. Üstelik tüm çalışmalarımızda İngilizce, Arapça ve Rusya gibi yabancı dil destekleri de sunuyoruz.

Yönlendirme ve İkaz Tabelaları
Tüm kurum içi yönlendirme ve ikaz tabelalarınızı ilgili yönetmeliklere uygun olarak tasarlıyor, üretiyor ve montajlıyoruz. Hastane ve kliniklerin doğumhanelerinden ameliyathanelerine kadar her alanı, Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatlarına göre yönlendirme tabelaları ile uygun hale getiriyoruz. Bununla birlikte kat içi yönlendirme, asansör ve otopark yönlendirme gibi tabelaların da üretim ve montajını sağlıyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimi
Tüm klinik ve hastaneler için fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca video kurgusu ve fotoğraf retouch işlemlerini de kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.